lt  |  en 
Naujienos
Pėdos marių dugne: kelias namo

Renginys „Pėdos marių dugne“ - Lietuviškoji Atlantida, kur atgimsta legendos, papročiai, dainos iš Kauno marių dugno. Etno ir šiuolaikinės muzikos interpretacijos, teatralizuotas pasirodymas, interaktyvios dirbtuvės visiems ieškantiems gyvos tradicijos - „Tradicijos išnyra šiandien!“

 

plačiau
 
Šiandien prasideda Agurkų šventė

Kėdainiečių noras išpildytas. Agurkų šventė sugrįžta į miesto parką ir įgauna naują pavadinimą – Agurkų festivalis. Bus daug veiksmo: pramogos visai šeimai, mugė „Pagaminta Lietuvoje“, įvairių patiekalų ragavimas, šaltibarščių edukacija ir gera muzika. Parengė įspūdingą programą

plačiau
 
Anykščių miesto šventė 2021- Vasaros atogrąžos

Šių metų Anykščių miesto šventės vakaro koncertai vyko net trijose scenose! Šalia miesto kempingo "Po žvaigždėm" esančioje scenoje pasirodė Klaipėdos džiazo orkestras, grupė "John's Shower band" ir grupė "Reinless". Miesto parke esančioje scenoje buvo galima pasiklausyti Anykščių kultūros centro populiariosios muzikos grupės "Užgaidos", taip pat čia vyko muzikinė retro programa "O buvo taip" bei pasirodė grupė "Queens of Roses". Paskutinėje, Vyskupo skvero papėdėje esančioje scenoje pasirodė Anykščių kultūros centro pramoginės muzikos grupės "Puella" solistės, po jų į sceną žengė grupė "Diksai", na o vakaro koncertus vainikavo grupė "Antikvariniai kašpirovskio dantys".

   

 

 
 
Šimtmečio muzika Prisikėlimo bazilikos terasoje - Legendinės dainos

Rugpjūčio 12 d. Kauno Kristaus Prisikėlimo bazilikos terasoje (ant stogo) koncertas iš ciklo „Vasaros koncertai Prisikėlimo terasoje“. Tai Lietuvos šimtmečiui skirti renginiai. Koncerte dalyvaus Kauno diksilendas „DixXband“ (vad. Raimundas Arnašius), vokalinis duetas Vaiva Venslovienė ir Kristina Svolkinaitė.
„Legendinės dainos“ - tai gerai žinomi ir populiarūs 80 -tųjų metų lietuviški šlageriai, skambantys gyvai ir stilingai. Maloniai skambanti muzika ir merginų dueto atliekamos legendinės dainos vienus klausytojus nukels į malonius praeities prisiminimus, o kitus užves drauge uždainuoti mylimą dainą.
Koncerto pradžia 19 val. Bilietus įsigyti galima tik koncerto dieną bazilikos kasoje. Bilietų kaina 5, 10 Eur. Maloniai kviečiame!

https://www.facebook.com/events/687945491542048/

plačiau
 
Žvejo šventė Juodkrantėje

Kviečiame švęsti Žvejo šventę kartu! Žvejo šventė
Liepos 7 d. 21,00 val. Juodkrantėje

Kuršių marių krantinė šalia Raganų kalno
 

plačiau
 
Tytuvėnų miesto šventė „Tytuva 2018"

Tytuvėnų miesto šventė „Tytuva 2018" - Birželio 2 d.

19.00 Gyvos muzikos grupės Diksai koncertas "Legendinės dainos"

20.00 Atlikėjo Vytauto Šiškausko koncertas

21.00 Atlikėjos  Dagnos ir Grupės koncertas - diskoteka

http://www.kelmevic.lt/tytuvenu-miesto-svente-tytuva-2018

plačiau
 
Ekspertai prognozuoja, kas turi didžiausius šansus laimėti „Euroviziją“ Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/veidai/eurovizija/ekspertai-prognozuoja-kas-turi-didziausius-sansus-laimeti-eurovizija.


Izraelis, Prancūzija, Australija – muzikos ekspertų nuomone ir lažybų punktų duomenimis, šios šalys turi didžiausią šansą būti finalo trejetuke ir laimėti apie pusę milijardo žiūrovų pritraukiantį muzikinį reginį. Pagal naujausius lažybų punktų duomenis, finale turėtume išvysti ir Lietuvos atstovę „Eurovizijoje" Ieva Zasimauskaitę, tačiau muzikologas Darius Užkuraitis perspėja, kad nebus lengva – pusfinalyje ji pasirodys tarp favoritėmis laikomų šalių.
Pirmosios repeticijos atskleidžia pasikeitusį TOP 5 Didžiojoje „Eurovizijos" arenoje Lisabonoje sekmadienį prasidėjo pasirodymų repeticijos – ant scenos lipo pirmojo pusfinalio, vyksiančio gegužės 8-ąją, dalyviai, tarp kurių buvo ir I. Zasimauskaitė. Mūsų atlikėjai puikiai pavyko išbandyti eurovizinę sceną – pagal pakitusius lažybų punktų rezultatus, I. Zasimauskaitė pirmą kartą kvalifikuoja į „Eurovizijos" finalą. 

plačiau
 
Muzikinės pramogos su grupe "Diksai" 2018,04,21

plačiau
 
Kaip pasirinkti vestuvių muzikantus?

           Tobulos vestuvės susideda iš mažų detalių, kurias sujungus gausime nuostabų vakarėlį. Šįkart norėtume pakalbėti apie muzikantus, kurie jūsų šventei yra be galo svarbūs. Kartu su vestuvių muzikantais paprastai atkeliauja ir vedėjas, kurio tikslas linksminti svečius iki pat paryčių.

Tačiau ieškant vestuvių muzikantų galite susidurti su labai daug klausimų, kurie pasunkins geriausio specialisto pasirinkimą. Jau vos pradėjus galvoti iškyla klausimas, ar muzikantai tikrai yra reikalingi”? Galbūt užteks tik DJ?.. O be vedėjo niekaip nepavyktų apsieiti?

plačiau