lt  |  en 
Pop muzikos projektai

 

Kiekvienai progai ir vakaro temai galime pasiūlyti  muzikinę programą  įmonės renginiui, vestuvėms, gimtadieniui, bedruomenių ir miestų šventėms.

 

„Diskoteka gyvai ir linksmai“ritmiškai neįpareigojanti, nukelianti į pašėlusius prisiminimus, kupina puikių emocijų ir pajudėti įtraukianti kiekvieną šventės dalyvį programa, kurią sudaro rinktiniai Lietuvos ir užsienio atlikėjų kūriniai.

Visai nesvarbu, kas jūs ir kiek jums metų – grupės atlikėjos Vaivos atliekami populiariausi hitai, papildyti pučiamųjų instrumentų solo pragrojimais, visada palieka pačias geriausias emocijas. Tai programa, kuri puikiai papildys ne tik asmeninę šventę, bet ir verslo vakarėlį, nes šokis – puiki priemonė užmegzti tarpusavio ryšį ir kontaktą net ir tarp visiškai nepažįstamų žmonių.

 

Repertuaras:  „Bailando“, „Despacito“, „Volare“, „Medžiai be lapų“ (Ska stiliumi), „Gera“, "Umbrella“, „Valery“, "Antilopė", „Bella Ciao“, "Lambada", „Švieski man vėl“, „Išgalvotas gyvenimas“,  "Aš dar dainuosiu", „Rolling in the deep“, „Happy“, „Simple the Best“, "Margarita" ir kt.  

 

Programos trukmė – 1 val. 30 min.

 

„Legendinės dainos“  programoje – lietuviškos estrados šlageriai, kuriuos žino ir mintinai moka kone kiekvienas lietuvis, atgyja tam, kad primintų, jog istorija gyva ir ji skamba. Kai kada nepelnytai primiršti lietuviški šlageriai, kuriuos kadaise dainavo visa Lietuva, šioje programoje kartu su gyvo garso grupe ir nuostabaus balso savininkėmis VAIVA bei GABI  suskamba šiuolaikiškai, kviesdami kiekvieną šventės dalyvį į muzikinį pasimatymą.

 

Repertuaras: „Pienės pūkas“, „Nakty“, „Valsas Jaunystė“, „Senieji Vilniaus stogai“, „Paklydo ramunė“, „Saulėlydis tėviškėje“, „Tamsus langas“, "Vasara, vasara", „Švieski man vėl“, „Mūsų dienos kaip šventė“, „Ten kur aukštas klevas“ ir kt.

 

Programos trukmė: 1 val. 10 min.

 

Muzikines  programas galima miksuoti.