lt  |  en
Programos

Kiekvienai progai ir vakaro temai galime pasiūlyti  muzikinę programą  įmonės renginiui, vestuvėms, gimtadieniui, bendruomenių ir miestų šventėms.  Muzikines  programas galima miksuoti.

„Diskoteka gyvai ir linksmai“

Ritmiškai neįpareigojanti, nukelianti į pašėlusius prisiminimus, kupina puikių emocijų ir pajudėti įtraukianti kiekvieną šventės dalyvį programa, kurią sudaro rinktiniai Lietuvos ir užsienio atlikėjų kūriniai.

Visai nesvarbu, kas jūs ir kiek jums metų – grupės atlikėjos Vaivos atliekami populiariausi hitai, papildyti pučiamųjų instrumentų solo pragrojimais, visada palieka pačias geriausias emocijas. Tai programa, kuri puikiai papildys ne tik asmeninę šventę, bet ir verslo vakarėlį, nes šokis – puiki priemonė užmegzti tarpusavio ryšį ir kontaktą net ir tarp visiškai nepažįstamų žmonių. Programos trukmė ir kaina – 1 val. 1800 Eur.

1 val. 30 min. 2000 Eur. (2 X 45 min.).

 

 „Legendinės dainos“ 

Legendinių dainų  programoje – lietuviškos estrados šlageriai, kuriuos žino ir mintinai moka kone kiekvienas lietuvis, atgyja tam, kad primintų, jog istorija gyva ir ji skamba. Kai kada nepelnytai primiršti lietuviški šlageriai, kuriuos kadaise dainavo visa Lietuva, šioje programoje kartu su gyvo garso grupe dainos suskamba šiuolaikiškai, kviesdami kiekvieną šventės dalyvį į muzikinį pasimatymą. Programos trukmė: 1 val. 10 min.

Programos trukmė ir kaina: 1 val. 2000 Eur.

1 val. 2600 Eur. (merginų vokalinis duetas).

"Retro Jazz"

"Retro Jazz" - populiarioji džiazo klasika. Repertuarą sudaro džiazo  standartai bei melodinga "New Orlean Jazz" muzika. Grojame pilna grupės instrumentine sudėtimi (combo).  Retro Jazz tai nuotaikingas ir ritmingas akcentas teminiams vakarėliams, gyvas muzikinis fonas renginio pradžiai ar svečių pasitikimui. Taip pat grojame maršinio charakterio muzika New Orlean Jazz muzikos stiliumi, parodų atidarymuose, miestų šventėse ir kt..

Repertuare: Perdido, Fly Me to the Moon, Autumn Leaves, Isn't She Lovely, Washington And Lee Swing, The Sheik of Araby,  When The Saints Go Marshing In, Muskrat Ramble, The Girl from Ipanema, Blizzard Head Blues,  Fly Me to the Moon, Vengrų šokis nr. 5 ir kiti.
Programos trukmė ir kaina: 45 min. nuo 800 - 1650 Eur.

„Nuskraidink mane į diksilendo šalį“ 

Organizuojate nepriekaištingą, stiliumi bei vidine laisve alsuojantį vakarėlį?

Tuomet neprašausite, jei jūsų renginyje savo pasirodymą surengs instrumentinį Čikagos stiliaus muzikos stilių atliekantis Kauno diksilendas „DixXband“. Išskirtinį muzikos skonį ir jos ritmingą harmoniją vertinančiai publikai grupė siūlo specialiai paruoštą išskirtinę programą pavadinimu „Nuskraidink mane į Diksilendo šalį“ (angl. Fly me to the dixieland). Savo ritmingu pasirodymu perkelkite šventės svečius į Naujojo Orleano ar  Čikagos gatves, iš kurių ir kilo tradicinis džiazas,  diksilendas, svingas bei jo atmainos. Keliaukite po džiazo muzikos pasaulį, kur skamba melodingos improvizacijos ir pašėlę ritmai  bei populiariausios to laikmečio džiazo dainos.

Programoje  geriausi „New Orlean Jazz“, „Swing“, „Hot Jazz“ stilių kūriniai, tokie kaip „Mack the Knife“, „Bourbon Street Parade“, „All Of Me“, „I Found a New Baby“, „Sweet Georgia Brown“, „Bei mir bist du shoen“, „At the jazz band ball“, „Jive Ace Boogie Woogie" bei gerai žinomi „Aerosmith“, „The Beatles“, „Guns N‘ Roses“ bei kitų grupių ir atlikėjų hitai, skambantys  populiariu „Vintage Jazz“, „Swing" stiliumi.

Programa gali būti atliekama kartu  su lindy hopo šokėjais.

Programos trukmė:

Instrumentinis, tradicinio džiazo muzikos koncertas (be vokalo). Kaina 800 Eur. (galima groti be įgarsinimo).

Tradicinio džiazo muzikos koncertas su vokalu. Kaina nuo 1650 Eur.

„THE GREAT GATSBY MUSIC SHOW“

Jei nors kartą slapčia svajojote tapti savo gyvenimo, o gal populiaraus filmo herojumi – tai padaryti jums ir jūsų organizuojamo vakarėlio svečiams padės Kauno diksilendas „DixXband“  ir  KTU pučiamųjų grupė „The BrassBees“. Bendram projektui savo jėgas suvienijusi muzikantų komanda, vienam vakarui pavirsta į vieną darnų gyvai grojantį džiazo orkestrą. 20-ties  atlikėjų grupė parengė išskirtinę muzikinę programą „The Great Gatsby music show“, kurioje skamba pasaulinio pripažinimo sulaukusio filmo „Didysis Getsbis“ garso takelyje skambėję ir džiazo motyvais papildyti kūriniai, įvairiausių stilių ir laikmečių muzika.

 

Repertuaras: džiazo motyvų pripildyta Amy Winehouse hito „Back to Black“ versija, kurią specialiai filmui „Didysis Getsbis“ perdainavo atlikėja Beyonce, ir pagrindinis filmo muzikinis hitas "A Little Party Never Killed Nobody (All We Got)" , kurį atliko Fergie su Q-Tip ir GoonRock, taip pat Stevie Wonder kūrinys „Faith“, legendinio džiazo trimitininko ir daininko Louis Armstrongo kūrinys „St. Louis blues“, JAV kompozitoriaus, dainininko, muzikanto Ray Charles hitas „Hit the Road Jack“ ir kiti .

Programos trukmė ir kaina: 1 val. nuo 2500 Eur.

 

 

Techniniai reikalavimai:
*Grupės įgarsinimas (techniniu raideriu) - rūpinasi užsakovas.
*Grupės įgarsinimas - rūpinasi grupė (nedideli renginiai iki 70 žmonių) - kaina nuo 350 Eur.
*Grupės įgarsinimas ir apšvietimas - rūpinasi užsakovas arba rekomenduojame profesionalius garso ir apšvietimo  paslaugų teikėjus.