lt  |  en 
Naujienos
Kaip pasirinkti vestuvių muzikantus?

 Tobulos vestuvės susideda iš mažų detalių, kurias sujungus gausime nuostabų vakarėlį. Šįkart norėtume pakalbėti apie muzikantus, kurie jūsų šventei yra be galo svarbūs. Kartu su vestuvių muzikantais paprastai atkeliauja ir vedėjas, kurio tikslas linksminti svečius iki pat paryčių.

Tačiau ieškant vestuvių muzikantų galite susidurti su labai daug klausimų, kurie pasunkins geriausio specialisto pasirinkimą. Jau vos pradėjus galvoti iškyla klausimas, ar muzikantai tikrai yra reikalingi”? Galbūt užteks tik DJ?.. O be vedėjo niekaip nepavyktų apsieiti?

Visus muzikantus, kad ir kokioje srityje jie save realizuotų, drąsiai galima būtų suskirstyti į šias kategorijas:

Profesionalai. Žinoma, jų yra labai daug skirtingų. Kol vieni dainuoja baruose ar estradose, kiti mieliau renkasi vestuvių muzikanto duona. Geriausia pasirinkti tą, kuris ir specializuojasi šioje srityje.
Saviveiklininkai. Tai tokio tipo muzikantai, kurie jaučiasi turį užtektinai talento, kad galėtų jį demonstruoti. Dažniausiai nepasižymi profesionalumu ir po kelių taurelių prisijungia prie svečių. Tiesa, jų paslaugos nėra brangios.
Galbūt svečiai taip pat galėtų parodyti savo talentus karaoke pagalba. Žinoma, negalite žinoti, kada dainos nutils, tačiau tai bent jau daug nekainuos.

 

Kaip išsirinkti tinkamus muzikantus?

Peržiūrėkite egzistuojančius skelbimus ir juos susisteminkite pagal gerumą. Patogiausia informacijos ieškoti ir sisteminti portale Organizuokim.lt
Yra profesionalios firmos, kurios pasiūlo muzikantą pagal rengiamą šventę. Kadangi tokiose firmose paprastai dirba nemažai muzikantų, tai bus atsižvelgiant į jūsų poreikius rastas geriausias variantas.
Pasiklausinėkite pažįstamų…

 

Jei norite rasti profesionalus, o ne mėgėjus, prieš samdant būtinai užduokite jiems šiuos klausimus:

Kiek muzikantų sudaro grupę?
Ar dainuos „gyvai“ , ar bus leidžiama fonograma?
Koks jų repertuaras — profesionalai turi turėti savo atliekamų dainų sąrašą.
Ar turi video ar audio įrašų, kuriuos būtų galima paklausyti ar pažiūrėti? Profesionalai dažniausiai turi, nes nebijo parodyti kokie talentingi iš tiesų yra.
Kiek laiko groja, kiek laiko užtrunka pertraukėlės?
Kas vyksta per pertraukėles? Ar užleidžiama muzika iš įrašo, ar vienas iš kolektyvo veda žaidimus ir t.t.?
Ar muzikantai tik groja ir dainuoja, ar ir atlieka vestuvių vedėjo pareigas — linksmina svečius, rengia žaidimus ir pan.
Ar tinkama garso ir šviesos efektų aparatūra Jūsų pasirinktoje šventės vietoje?
Jei ruošiatės švęsti mažame kaime, ar soduose, kur nekokybiška elektros srovė, būtinai įspėkite muzikantus. Kadangi pajungtai profesionaliai aparatūrai reikia pastovios, nešokinėjančios elektros srovės. Šiuo atveju muzikantai jei turi srovės „lygintuvą“ jokių problemų neįžvelgs, bet jei neturi jie tikrai nerizikuos Jūsų vakaro sėkme ir jų aparatūros sudegimo galimybe.

 

Tai yra pagrindiniai akcentai į ką reikia atkreipti dėmesį. Tačiau klausimų atsiranda kur kas daugiau, kai bandoma muzikantus pritaikyti prie tam tikros vestuvių šventės tematikos. Nepatingėkite su jais susitikti ir pabendrauti bei pareikšti savo norus. Visi specialūs pageidavimai tūri būti pareikšti iš anksto, nelaukite šventės dienos, nes ir patiems profesionaliausiems muzikantams specialiems pageidavimams reikia pasiruošti, kad viskas būtu tobula.


2017-02-04

Autorius: https://organizuokim.lt/