lt  |  en
Naujienos
Šiandien prasideda Agurkų šventė

Parengė įspūdingą programą.

Agurkų festivaliu pavadinta šventė ne šiaip sau. Programa, kurią parengė Kultūros centras – įspūdinga. Ir tai dar ne viskas – kėdainiečiai šią šventę galės švęsti net dvi dienas. 

Liepos 14 d. senamiesčio kavinėse kvepės agurkai, o Didžiosios Rinkos aikštėje nuo 20 valandos skambės muzika, kurią atliks „Dagna & Indeed“ – vokalas su pritariančiais akordeonais. Tai pat skambės ir šeimyninis Difartų duetas, Ramūnas Difartas su savo žmona Aušra paruošė programą „Meilės ir muzikos gurkšnis“. 

Bus ne tik muzikos, galėsite degustuoti Dariaus Biriuko eksperimentinio agurkų kokteilio „Agurkinė mimoza“. 

Liepos 16 d. visi laukiami Kėdainių miesto parke, kur rengiamos batutų pramogos visai šeimai, tai reiškia, kad ne tik vaikai, bet ir tėveliai galės pramogauti batutų saloje. 

Visos šventės metu galėsite apsilankyti mugėje „Pagaminta Lietuvoje“, į kurią suvažiuos visa Lietuva.

„Šventės labai laukia pardavėjai, nes galbūt kėdainiečiai yra geri pirkėjai“, – juokaudama kalbėjo Kėdainių kultūros centro direktorė Daiva Urbonienė.

Tai pat galėsite dalyvauti „Ragautuvėse“, čia jūsų lauks agurkinio poskonio turinti gira, naminė duona, rankų darbo sviesto ir rauginto agurkėlio sumuštinukai varnalėšos lapuose, lašinukais įdarytos bulvės su paraugintais agurkais. Ir kaip gi agurkų šventė be agurkų sriubos. Galėsite užsukti į Dariaus Biriuko mobilų koktelių barą ir išbandyti dar neragautus agurkinius kokteilius.

Į šventę atvyksta „Šaltibarščių gaminimo čempionato“ laimėtojai – šeduviečiai. Jie pirmieji tapo laimėtojai būtent tokiame čempionate. Šeduviečiai paruošė šaltibarščių edukaciją su ypatingu receptu, o kuo jis ypatingas, pamatysite edukacijos metu. 

Ir kaip gi šventė be geros muzikos? Programa pritaikyta kiekvienam skoniui. Festivalio metu koncertuos „Daumantų muzikantai“, „Diksai“, gyvos muzikos grupė „Legendinės melodijos“ ir „Antikvariniai Kašpirosvkio dantys“.

https://rinkosaikste.lt/siandien-prasideda-agurku-svente/